Oferta pracy dla logopedy

SP ZZOZ Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli zatrudni logopedę do Pododdziału Rehabilitacji Neurologicznej

Obowiązki:

  • przeprowadzanie diagnoz logopedycznych
  • prowadzenie terapii logopedycznych
  • formułowanie wskazań logopedycznych
  • prowadzenie dokumentacji medycznej w zakresie logopedii

Wymagania:

  • ukończone studia magisterskie lub podyplomowe na kierunkach: logopedia, neurologopedia, surdologopedia
  • doświadczenie w prowadzeniu badań i terapii logopedycznych
  • elastyczność i umiejętności organizacyjne

Wymagane dokumenty:

  • CV

  • list motywacyjny

  • dokument poświadczający wykształcenie /dyplom lub zaświadczenie o stanie odbytych studiów

  • inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach np. certyfikaty i zaświadczenia o odbytych kursach i szkoleniach.

Dokumenty aplikacyjne można przesyłać drogą e-mailową (na adres: sekretariat@szpital-stw.com), składać osobiście w Sekretariacie Szpitala lub przesyłać pocztą na adres Szpitala: ul. Staszica 4, 37-450 Stalowa Wola, z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko logopedy w Pododdziale Rehabilitacji Neurologicznej”

SP ZZOZ Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli zastrzega sobie prawo zamknięcia procedury naboru bez wyłonienia kandydata na stanowisko logopeda.