Święto Pielęgniarek i Położnych

12 maja obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Z tej okazji, życzenia świętującym przekazała dyrektor SPZZOZ Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli.
Na tę okoliczność, w ręce Beaty Koń – Pielęgniarki Naczelnej, trafił piękny i okazały bukiet kwiatów, symbolizujący podziękowania dla całej grupy zawodowej, mającej swoje święto w dniu 12 maja. – Ale życzenia należą się wszystkim. Dlatego też Paniom Pielęgniarkom i Położnym, a także Panom Pielęgniarzom zatrudnionym w naszej lecznicy, składam wyrazy szczerego uznania oraz wdzięczności za pełną poświęcenia i troski opiekę nad pacjentami. Wasz wkład w funkcjonowanie naszego Szpitala jest nieoceniony. Bardzo Wam za to dziękuję i jednocześnie życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności – mówi dyrektor Monika Pachacz-Świderska.