Lekarz Wojciech Gutowski przeszedł na emeryturę

Lekarz Wojciech Gutowski przeszedł na emeryturę

Wojciech Gutowski – kierownik Pracowni Diagnostyki Obrazowej w SPZZOZ Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli, odszedł na emeryturę. Oficjalnie pożegnał się ze stalowowolską lecznicą w dniu 6 maja.

Wojciech Gutowski to doświadczony specjalista radiodiagnostyki. Ze stalowowolskim szpitalem był związany od 2008 roku. Początkowo pracował na stanowisku zastępcy kierownika Pracowni RTG i USG, a w lipcu 2015 roku został kierownikiem Pracowni Diagnostyki Obrazowej i na tym stanowisku pracował do końca kwietnia tego roku, po czym przeszedł na emeryturę. – Składamy mu serdeczne podziękowania za zaangażowanie, profesjonalizm i wieloletnią pracę na rzecz naszych pacjentów. Życzymy zdrowia oraz zasłużonego odpoczynku – mówi Grzegorz Czajka, dyrektor SPZZOZ Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli.

Po odejściu Wojciecha Gutowskiego, pełniącą obowiązki lekarza kierującego Pracownią Diagnostyki Obrazowej została Anna Wilczyńska – specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej.