SP ZZOZ Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Zakres obowiązków:

  • bieżące monitorowanie obiegu dokumentów i informacji działu ekonomiczno-finansowego,

  • kontrola formalna i rachunkowa dokumentów księgowych,

  • wprowadzanie danych do sys temu komputerowego,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • wsparcie Głównej Księgowej w kwestiach merytorycznych, organizacyjnych oraz przygotowaniu bilansu miesięcznego i sprawozdania rocznego, a także innych raportów
    zgodnie z potrzebami Szpitala,

  • zastępstwo w zakresie gospodarki magazynowej,

  • pozostałe prace wspierające dział księgowości,

  • opracowywanie analiz i zestawień na potrzeby Dyrekcji.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – finanse, rachunkowość,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 5 lat,

  • znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • systematyczność, skrupulatność, terminowość,

  • znajomość programu MS Office (w szczególności MS Excel).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • godziny pracy:od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00– 14.35

  • wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do kwalifikacji i zajmowanego stanowiska,

  • możliwość otrzymania premii uznaniowej,

  • pełen pakiet świadczeń z ZFŚS,

  • praca w zgranym zespole – w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty:

  • CV

  • list motywacyjny

Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dokumenty aplikacyjne można przesyłać drogą e-mailową (na adres: sekretariat@szpital-stw.com), składać osobiście w Sekretariacie Szpitala lub przesyłać pocztą na adres Szpitala: ul. Staszica 4, 37-450 Stalowa Wola, z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko Księgowa/Księgowy“

SP ZZOZ Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli zastrzega sobie prawo zamknięcia procedury naboru bez wyłonienia kandydata na stanowisko Księgowa/Księgowy.