1. SP ZZOZ Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli zatrudni osoby do prowadzenia barku szpitalnego

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • Zapewnienie profesjonalnej, szybkiej, a zarazem uprzejmej obsługi gości na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi standardami.
  • Obsługa kasy fiskalnej.
  • Aktywna sprzedaż.
  • Dbanie o atmosferę i porządek w miejscu pracy.
  • Przestrzeganie zasad BHP i HACCP.
  • Przedstawienie menu, podanie informacji o ofercie i odpowiedzenie na pytania klientów
  • Przyjęcie zamówień i przekazanie ich do kuchni
  • Dostarczenie dań i napojów do stolika z zachowaniem estetyki i profesjonalizmu
  • Zapewnienie, że goście mają wszystkie potrzebne przybory i akcesoria do spożywania posiłków
  • Monitorowanie wyglądu stołów i korygowanie ich w razie potrzeby
  • Utrzymywanie czystości i porządku na stolikach oraz w częściach barku dostępnych dla gości
  • Wsparcie kolegów i koleżanek w zespole, zwłaszcza w sytuacjach zwiększonego obciążenia
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości, dbając o ich satysfakcję
  • Przyjmowanie płatności i wydawanie reszty klientom w sposób dokładny i uprzejmy
  • Prowadzenie rejestru sprzedaży i raportowanie wyników do przełożonego
  • Utrzymywanie wiedzy na temat dostępnych produktów, promocji i specjalnych ofert
  • Utrzymywanie wysokich standardów higieny, dbając o czystość rąk, naczyń i powierzchni
  • Skuteczne rozwiązywanie problemów i reklamacji klientów
  • Zachowanie profesjonalnego zachowania i dobrych manier wobec gości i współpracowników.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze gości
  • Znajomość menu i umiejętność udzielania informacji na temat dań i napojów
  • Umiejętność przyjmowania zamówień i obsługiwanie klientów z uprzejmością i profesjonalizmem
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku, utrzymywanie spokoju i efektywna organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami
  • Doskonała pamięć i umiejętność pamiętania szczegółów zamówień
  • Umiejętność pracy w zespole i współpraca z innymi członkami personelu
  • Zorientowanie na szczegóły i dokładność w obsłudze zamówień
  • Zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych
  • Zdolności matematyczne do liczenia rachunków i obsługi gotówki
  • Kreatywność i umiejętność sugestii dań lub napojów, które mogą zainteresować klientów
  • Brak ograniczeń fizycznych, które uniemożliwiają wykonywanie obowiązków kelnera/kelnerki

Dokumenty aplikacyjne można przesyłać drogą e-mailową (na adres: sekretariat@szpital-stw.com), składać osobiście w Sekretariacie Szpitala lub przesyłać pocztą na adres Szpitala: ul. Staszica 4, 37-450 Stalowa Wola, z dopiskiem: „Dotyczy naboru osób do prowadzenia barku szpitalnego

SP ZZOZ Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli zastrzega sobie prawo zamknięcia procedury naboru bez wyłonienia kandydata do prowadzenia barku szpitalnego

2. SP ZZOZ Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli zatrudni osoby do prowadzenia barku szpitalnego

  • Przygotowywanie różnorodnych dań według ustalonych receptur i standardów jakościowych
  • Dbanie o uporządkowanie i odpowiednie wyposażenie stanowiska pracy, zapewniając sprawne i efektywne działanie kuchni.
  • Odpowiedzialnie zarządzanie zapasami składników spożywczych, zamawianie potrzebnych produktów, kontrolowanie stanu magazynowego oraz utrzymywanie harmonogram dostaw
  • Utrzymanie standardów higieny i bezpieczeństwa, przestrzeganie wszystkich zasad dotyczących bezpieczeństwa żywności, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy oraz kontrolowanie stanu sprzętu kuchennego.
  • wykazanie się kreatywnością i tworzenie nowych, oryginalnych dań lub dostosowywanie istniejących przepisów do zmieniających się potrzeb i preferencji klientów.
  • Działanie zgodnie z ustalonym harmonogramem kuchni, aby zapewnić serwowanie posiłków w stosownym czasie.

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy jako kucharz/kucharka
  • Znajomości i umiejętności w zakresie różnych technik kulinarnych
  • Zdolności do planowania i organizowania pracy w kuchni
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i umiejętność tworzenia nowych dań
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w kuchni
  • Cierpliwość i zdolność do pracy pod presją
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w różnych zmianach
  • Umiejętność utrzymania czystości i porządku w kuchni
  • Wysoka jakość i estetyka podawanych potraw
  • Zdolność do zarządzania zapasami i kontrolowania kosztów
  • Pozytywne podejście i dobra komunikacja z klientami i personelem kuchni.