Redakcja „Nowin” poinformowała, że nasz Szpital został zgłoszony przez pacjentów do nagrody w tegorocznej edycji Plebiscytu Medycznego HIPOKRATES 2023. To największy plebiscyt medyczny w Polsce, który w naszym województwie jest co roku prowadzony przez  dziennik „Nowiny”

Jednocześnie nominacje do zaszczytnych tytułów otrzymali także: Bogusława Klijewicz, Dariusz Robak, Lucjusz Janik, Julia Olko, Joanna Karczemna, Konrad Duma, Jakub Gabiński, Piotr Raganowski, Dominika Sibiga, Iwona Durtka, Agnieszka Łobodziec, Beata Koń, Kasia Marszałek, Bożena Siuda, Krystyna Skrzypek, Jadwiga Pawęzka, Alfred Micał, Paweł Kraśnicki, Robert Stelmach, Adam Kosciucha, Agnieszka Romik, Żaneta Nowak, Jolanta Wołoszyn, Lidia Wojtanowska, Bernarda Krupczak, Anna Przepadło, Ewa Podstawka, Paweł Zaremba, Radosław Krawczykiewicz, Elżbieta Dul, Nel Konopelska-Krzyś, Monika Kuziora, Piotr Raganowski.

Dyrekcja Powiatowego Szpitala Specjalistycznego wszystkim nominowanym serdecznie gratuluje i życzy sukcesów!