proZDROWOtnik #1

proZDROWOtnik #1

Archiwum:

 Prozdrowotnik 4/2014

W numerze m.in o nowym, 80 rzędowym tomografie, który zacznie diagnozować lada dzień, gruntownie przebudowanych pomieszczeniach Pracowni Diagnostyki Obrazowej, wywiady: z dr n. med. Danielem Knapem o diagnostyce obrazowej XXI wieku oraz prof. dr hab. n. med. Sebastianem Stecem o arytmii serca, porady o chorobie Hasmhimoto, ostrym zapaleniu wyrostka robaczkowego oraz o tym, kiedy alkohol staje się problemem.

Więcej

 Prozdrowotnik 3/2014

W numerze m.in relacja młodej, 24-letniej pacjentki, zmagającej się z Boreliozą (Str. 8-10), felieton na temat Białaczki (str. 4-5), Dwugłos w sprawie sporu zbiorowego (Str. 6-7), zaproszenia ba kolejną turę bezpłatnych badań PSA (Str.3), Porady specjalistów: zdrowy mężczyzna po 50, endoprotezoplastyka stawu biodrowego (str.12-13), Jak postępować przy zatruciu czadem (str. 14)

Więcej

Prozdrowotnik 2/2014

W numerze:  Gorzki smak cukrzycy (Str. 8-9), Czas na nowoczesną diagnostykę obrazową (str.3), Psychiatra potrzebny od zaraz (Str. 4), Porady Specjalistów: bezsenność, koksartroza (strony 6-7), TVP o stalowowolskiej kardiologii (str. 10), nowy sprzęt do rehabilitacji (str. 11), Ostrożnie nad wodą! (Str. 12), zapowiedź Weekendu dla zdrowia (Str. 14)

Więcej

Prozdrowotnik 1/2014

W numerze: 60+ i co dalej – seniorzy mogą korzystać z różnych form wsparcia. Jak je znaleźć? (Str. 6-7), informacje o planach uruchomienia chirurgii naczyniowej (str. 3), odpowiedź na pytanie, dlaczego warto świadomie przygotować się do macierzyństwa w stalowowolskiej szkole rodzenia (str. 4) czy porady lekarskie dotyczące kamicy nerkowej oraz czerniaka (str. 8-9).

Więcej