Szpital Zatrudni Diagnostę Laboratoryjnego

SP ZZOZ Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli zatrudni diagnostę laboratoryjnego do Pracowni Serologii.

Obowiązki:

• wykonywanie badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej (oznaczenie grup  krwi, wykonywanie prób zgodności, identyfikacja przeciwciał),

• autoryzacja wyników,

• obsługa aparatury badawczej,

• zamawianie krwi i jej składników do Banku Krwi oraz wydawanie krwi i jej składników do oddziałów szpitalnych.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe,

• minimum roczne doświadczenie w pracy z zakresu immunologii transfuzjologicznej,

• aktualne prawo wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego,

• uprawnienia do samodzielnego wykonywania badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej wydane przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Wymagane dokumenty:

• CV

• List motywacyjny

• Dokument poświadczający doświadczenie/ dyplom lub zaświadczenie o stanie odbytych studiów

• inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach np. certyfikaty i zaświadczenia o odbytych kursach i szkoleniach.

• Dokumenty aplikacyjne można przesyłać drogą e-mailową (na adres: sekretariat@szpital-stw.com), składać osobiście w Sekretariacie Szpitala lub przesyłać pocztą na adres Szpitala: ul. Staszica 4, 37-450 Stalowa Wola, z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko ……………………….”

SP ZZOZ Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli zastrzega sobie prawo zamknięcia procedury naboru bez wyłonienia kandydata na stanowisko diagnosty laboratoryjnego.