Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

piątek, 07 maj 2021 12:57

Lekarz Wojciech Gutowski przeszedł na emeryturę

Napisane przez 

Wojciech Gutowski – kierownik Pracowni Diagnostyki Obrazowej w SPZZOZ Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli, odszedł na emeryturę. Oficjalnie pożegnał się ze stalowowolską lecznicą w dniu 6 maja.

Wojciech Gutowski to doświadczony specjalista radiodiagnostyki. Ze stalowowolskim szpitalem był związany od 2008 roku. Początkowo pracował na stanowisku zastępcy kierownika Pracowni RTG i USG, a w lipcu 2015 roku został kierownikiem Pracowni Diagnostyki Obrazowej i na tym stanowisku pracował do końca kwietnia tego roku, po czym przeszedł na emeryturę. – Składamy mu serdeczne podziękowania za zaangażowanie, profesjonalizm i wieloletnią pracę na rzecz naszych pacjentów. Życzymy zdrowia oraz zasłużonego odpoczynku – mówi Grzegorz Czajka, dyrektor SPZZOZ Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli.

Po odejściu Wojciecha Gutowskiego, pełniącą obowiązki lekarza kierującego Pracownią Diagnostyki Obrazowej została Anna Wilczyńska – specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej.

 

       
      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Powiatowy Szpital Specjalistyczny
w Stalowej Woli

ul. Staszica 4
37-450 Stalowa Wola

Informacja: 15 84 33 233
SOR: 15 84 33 365
Przychodnia: 15 84 33 265

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
2021  Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli  Design by Philipp Zalewski  Stworzone dzięki Joomla!