Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

poniedziałek, 15 luty 2021 17:48

Por. Med. Pracy- otwarcie parkingu ul. Staszica

Napisane przez 

Poradnia Medycyny Pracy wznawia pełne działanie


Poradnia Medycyny Pracy funkcjonująca w SPZZOZ Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli, wznawia pełne działanie. Od 15 lutego znowu można zgłaszać się tu na badania okresowe. 

Zgodnie z założeniami Tarczy Antykryzysowej, badania okresowe w czasie pandemii koronawirusa zostały w Polsce zawieszone. W związku z tym, dotychczasowe orzeczenia lekarskie, które przestały być aktualne po 7 marca 2020r., nadal zachowują swoją ważność. Pomimo zawieszenia obowiązku przeprowadzenia badań okresowych, pracodawcy muszą wystawiać kolejne skierowania zgodnie z obowiązującymi ich terminami. Dopóki stan epidemii nie zostanie odwołany, pracownicy nie mają obowiązku ich wykonywać. Nie brakuje jednak takich, którzy chcieli je robić, ale nie mieli takiej możliwości. - Dostawaliśmy sygnały, że coraz więcej osób chce wykonać zaległe badania okresowe. W związku z tym postanowiliśmy im to umożliwić i zdecydowałem, że od 15 lutego 2021 roku nasza Poradnia Medycyny Pracy wznawia funkcjonowanie w pełnym zakresie. Zainteresowane osoby mogą więc zrobić u nas zarówno badania wstępne, okresowe, jak i kontrolne. Cały proces będzie oczywiście przebiegał w pełnym reżimie sanitarnym- mówi Grzegorz Czajka, dyrektor SPZZOZ Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli.

Między innymi w związku z tym, a także z faktem, że poradnie funkcjonujące w ramach szpitalnej przychodni przyjmują coraz więcej pacjentów, zapadła również decyzja o otworzeniu od dnia 16 lutego (wtorek) parkingu od strony ulicy Staszica. To z pewnością ułatwi wielu pacjentom dotarcie na badania. 

       
      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Powiatowy Szpital Specjalistyczny
w Stalowej Woli

ul. Staszica 4
37-450 Stalowa Wola

Informacja: 15 84 33 233
SOR: 15 84 33 365
Przychodnia: 15 84 33 265

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
2022  Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli  Design by Philipp Zalewski  Stworzone dzięki Joomla!