wtorek, 27 maj 2014 14:51

TVP o stalowowolskiej kardiologii (zobacz wideo)

Napisane przez 

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu programu p.n. „Podkarpacie po naszej myśli” w którym zaprezentowano stalowowolski Oddziału Kardiologii Inwazyjnej i Angiologii. Materiał pochodzi z zasobów TVP Rzeszów i został udostępniony za jego zgodą.

 


„Podkarpackie po naszej myśli” to cykl programów emitowanych na antenie TVP Rzeszów, w którym przedstawiane są najciekawsze inwestycje realizowane w ramach Regionalnego Programu operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2007 – 2013. Ten oraz pozostałe odcinki programu można zobaczyć tutaj


Warto przypomnieć, że rozwój oddziału, który dziś uchodzi za jeden z najbardziej reprezentatywnych w naszym szpitalu, był możliwy dzięki projektowi p.n. „Rozwój ośrodka kardiologii inwazyjnej w SPZZOZ Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli źródłem poprawy dostępności ludności Podkarpacia do leczenia chorób układu krążenia” na realizację którego szpital otrzymał dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego 2007-2013 w wysokości: 2 538 438,81 zł (całkowity koszt projektu: 3 648 648,78 zł). W ramach projektu zakupiono specjalistyczny sprzęt medyczny służący wykrywaniu i leczeniu chorób układu krążenia.

~pz

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
2021  Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli  Design by Philipp Zalewski  Stworzone dzięki Joomla!