Dla mediów

Philipp Zalewski
Główny Specjalista ds. Komunikacji Społecznej

e-mail: pzalewski@szpital-stw.com

Powyższy adres e‐mail jest przeznaczony WYŁĄCZNIE dla przedstawicieli prasy drukowanej i mediów elektronicznych, do przesyłania korespondencji dotyczącej przygotowywanych materiałów.

Redakcja PROZDROWOTNIKA:

Zakres obowiązków:

1. Opracowywanie i realizacja strategii informacyjnej szpitala.
  2. Współpraca z przedstawicielami środków masowego przekazu.
  3. Inicjowanie i realizacja działań prozdrowotnych w ramach Programu Promocji Zdrowia i Profilaktyki w Powiecie Stalowowolskim.
  4. Przygotowywanie i rozpowszechnianie we współpracy z Oddziałami i Działami Szpitala, informacji prasowych o działalności placówki.
  5. Stworzenie serwisu internetowego Szpitala oraz opieka nad jego aktualizacją i merytoryczną zawartością.
  6. Opracowywanie graficzne i merytoryczne oraz nadzór nad rozpowszechnianiem materiałów informacyjnych na temat funkcjonowania Szpitala.
  7. Obsługa fotograficzna Szpitala.
  8. Opracowanie graficzne i redagowanie PROZDROWOTNIKA – Bezpłatnego biuletynu informacyjnego Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli.
  9. Organizowanie konferencji prasowych w uzgodnieniu z Dyrektorem Szpitala.
  10. Inicjowanie eventów promujących Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli.
  11. Utworzenie i rozwój nowych form komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej Szpitala.
  12. Analiza działań konkurencji oraz prowadzenie badań marketingowych.
  13. Prowadzenie kampanii promocyjnych oraz wizerunkowych.
  14. Poszukiwanie nowych rozwiązań marketingowych.
  15. Dbanie o jak najlepszy wizerunek Szpitala.
  16. Wykonywanie innych prac zleconych przez Dyrektora.