Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

wtorek, 28 marzec 2017 08:04

Sprzęt od WOŚP dla Oddziału Pediatrycznego

Napisane przez 

W marcu br. Oddział Pediatryczny Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli wzbogacił się o nowy sprzęt medyczny który w formie darowizny przekazała Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Na odział trafił sprzęt w postaci : łóżeczka (5szt.), szafki przyłóżkowe (5szt.), inhalator (2szt.), skaner naczyń krwionośnych, waga niemowlęca, waga kolumnowa, kardiomonitor, holter ciśnieniowy oraz pulsoksymetr.

Otrzymane urządzenia są bardzo wysokiej klasy i posłużą maluchom wiele lat, stanowić będą bardzo ważne uzupełnienie posiadanego sprzętu medycznego i przyczynią się do polepszenia jakości świadczonych usług medycznych w Oddziele.

Przekazany sprzęt jest wyjątkowo przydatny w procesie diagnostyczno – terapeutycznym tutejszego Oddziału. Jest wysokiej jakości i estetyczny. Częściowo uzupełnia braki sprzętowe w Oddziale. Z uwagi na duże zapotrzebowanie ponownie wystąpiliśmy z wnioskiem do WOŚP o przyznanie dodatkowego sprzętu. W chwili obecnej oczekujemy na pozytywną odpowiedz Zarządu Fundacji - wyjaśnia dr Dariusz Dąbek Lekarz Kierujący Oddziałem Pediatrycznym.

W sumie przez 25 lat swojej działalności, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazała stalowowolskiemu szpitalowi sprzęt medyczny o wartości ponad 592 tys. złotych (źródło wosp.org).

 

       
      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Powiatowy Szpital Specjalistyczny
w Stalowej Woli

ul. Staszica 4
37-450 Stalowa Wola

Informacja: 15 84 33 233
SOR: 15 84 33 365
Przychodnia: 15 84 33 265

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
2019  Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli  Design by Philipp Zalewski  Stworzone dzięki Joomla!