poniedziałek, 31 marzec 2014 09:29

Pierwszy numer „Prozdrowotnika” już dostępny

Napisane przez 

Oddajemy w Państwa ręce pierwszy numer "Prozdrowotnika" - bezpłatnego wydawnictwa stworzonego przez społeczność Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli.

Chcemy, aby ten i kolejne numery, były dla czytelników źródłem wiedzy na temat działalności naszego szpitala oraz przydatnych informacji związanych z promocją zdrowia i profilaktyką. Jesteśmy również otwarci na uwagi i sugestie dotyczące tematów poruszanych w kolejnych odsłonach biuletynu - powiedział Mirosław Leśniewski, Dyrektor Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli, zachęcając do lektury.

Okładka pierwszego numeru "Prozdrowotnika"

Tematem przewodnim pierwszego numeru są propozycje dostępnych form wsparcia na terenie Stalowej Woli i okolic dla osób powyżej 60. roku życia. W numerze znajdą Państwo także m.in. informacje o planach uruchomienia chirurgii naczyniowej (str. 3), odpowiedź na pytanie, dlaczego warto świadomie przygotować się do macierzyństwa w stalowowolskiej szkole rodzenia (str. 4) czy porady lekarskie dotyczące kamicy nerkowej oraz czerniaka (str. 8-9).

"Prozdrowotnik" w formie papierowej jest dostępny w kilkunastu miejscach na terenie całego szpitala.  Elektroniczną wersję wydawnictwa znajdą Państwo również na naszej stronie internetowej (tutaj)

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
2021  Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli  Design by Philipp Zalewski  Stworzone dzięki Joomla!