Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

piątek, 12 luty 2016 06:58

Dr Tadeusz Abratowski wśród najlepszych lekarzy

Napisane przez 

W czwartek 11 lutego br. odbyła się piętnasta już gala Plebiscytu Eskulap Województwa Podkarpackiego. W kategorii lekarz specjalista III miejsce zajął lek.med. Tadeusz Abratowski.

Plebiscyt Eskulap województwa podkarpackiego organizowany jest corocznie. Pacjenci wybierają lekarzy cieszących się ich zdaniem najwyższym autorytetem. Plebiscyt przebiega w trzech kategoriach: lekarz pierwszego kontaktu, lekarz specjalista i lekarz stomatolog. W piętnastej edycji plebiscytu oddano ponad 10 tys. głosów .Gala z wręczeniem statuetek odbyła się w Sali Kryształowej Hotelu Prezydenckiego w Rzeszowie.

Lek.med. Tadeusz Abratowski karierę zawodową rozpoczął w Stalowowolskim Szpitalu 1.10. 1977 r. jako lekarz stażysta. Do chwili obecnej przeszedł wszystkie jej szczeble pracując na stanowisku młodszego asystenta, asystenta, starszego asystenta i zastępcy ordynatora. Tu zdobywał i doskonalił umiejętności praktyczne, a posiadaną wiedzę poszerzył uzyskując, najpierw pierwszy stopień specjalizacji w zakresie chirurgii urazowo-ortopedycznej, a następnie w 1990 roku, tytuł specjalisty w zakresie ortopedii i traumatologii. 

Obok pracy w oddziale szpitalnym, udziela także świadczeń w Poradni Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej i Poradni Wad Postawy. Wykonuje także badania usg zarówno u dorosłych, jak i dzieci.

W pracy cechuje go sumienność i dokładność. Posiada olbrzymie doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy zawodowej. Jest cenionym specjalistą zarówno przez pracodawcę, współpracowników, jak i przez pacjentów. Sympatię pacjentów zdobył przez takie cechy jak; otwartość, cierpliwość i stałą gotowość niesienia pomocy, poparte rzetelną wiedzą i doświadczeniem. Znalezienie się w gronie laureatów plebiscytu Eskulap 2015 Województwa Podkarpackiego, w kategorii „lekarza specjalisty” to najlepszy dowód zaufania wyrażonego przez pacjentów za codziennA pracę dla ratowania ich zdrowia.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Państwu dziękujemy za zaufanie i oddane głosy.

W ubiegłych latach dzięki głosom stalowowolskich pacjentów prestiżową statuetkę otrzymali również inni lekarze naszego Szpitala:

2005 - lek. med. Andrzej Sudoł -spec. chorób wewnętrznych,

2006 - lek. med. Halina Morawiec - spec. reumatolog,

2007 - lek. med. Eugeniusz Czuj - spec. chorób wewnętrznych, spec. kardiolog,

2008 - lek. med. Roman Suduł - spec. ortopeda traumatolog,

2010 - lek. med. Janina Karaś - spec. chorób wewnętrznych i hematologii,

2012 - lek. med. Marek Ujda - spec. chorób wewnętrznych i kardiologii,

2013 - lek. med.  Jan Łopatka - specjalista chirurgii ogólnej,

2014 - lek. Bożena Nowak – spec.w zakresie chorób płuc.

 

Warto również wspomnieć, iż w tym samym konkursie laureatem w kategorii Menadżer Ochrony Zdrowia Województwa Podkarpackiego w 2004r. został

Edward Surmacz.

       
      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Powiatowy Szpital Specjalistyczny
w Stalowej Woli

ul. Staszica 4
37-450 Stalowa Wola

Informacja: 15 84 33 233
SOR: 15 84 33 365
Przychodnia: 15 84 33 265

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
2021  Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli  Design by Philipp Zalewski  Stworzone dzięki Joomla!